O NÁS

Restaurace Blackberry vznikla na Vinohradech v roce 2012 jako místo, kde se bude setkávat komunita Blackberry a nadšenci do telekomunikací. Šéfkuchařem se stal Oldřich Antoš, který dostal za úkol vytvořit nabídku, která bude chutná, ale zároveň nezrujnuje zákazníka.

Během jednoho roku se naše burgery zařadily mezi to nejlepší, co si v Praze můžete objednat, a proto jsme se v roce 2015 přesunuli na jinou adresu do Michle, a to hned z několika důvodů. Tím nejhlavnějším důvodem bylo, abychom mohli uspokojit naše zákazníky po celé Praze a zkrátili dobu doručení.

Díky tomuto kroku nás začali oslovovat zákazníci, jestli jim můžeme doručit větší objednávky na jejich setkání ve firmách nebo domů na párty s přáteli. Založili jsme tedy novou pobočku Blackberry cafe & catering. Vytvořili jsme novou nabídku, která ale obsahuje i standardní jídla z restaurace, jako jsou Blackberry burger nebo mísy smažených řízků. Naše nabídka však nikdy nebude konečná, jelikož nás zákazníci neustále oslovují s novými požadavky, které postupně zařazujeme na náš „lístek“.

Cíl máme ale pořád stejný, a to je spokojenost zákazníka. Díky letitým zkušenostem a věhlasu našeho šéfkuchaře v oblasti gastro, nás začaly oslovovat velké firmy, jestli jim připravíme pohoštění na vánoční večírky formou bufetu, ale i plnohodnotný catering včetně obsluhy. Nezaměřujeme se jen na velké firmy, ale také na zákazníky, kteří potřebují zajistit grill, maso a další občerstvení.

Napište nám a mi vám připravíme nezapomenutelný gurmánský zážitek.

CATERING

Blackberry Café & Catering vzniklo v roce 2015 na základě požadavků našich zákazníků, kteří si chtěli dopřát skvělou chuť našich burgerů na svých firemních akcích.

Vytvořili jsme tedy nabídku, která obsahuje všechna výborná jídla z našeho standardního jídelního lístku. K tomu jsme přidali několik specialit, jako jsou kanapky nebo masové rolády, které nabídku skvěle doplňují.

Specializujeme se na firemní večírky a venkovní grilování, ale není problém zajistit i prostory, pro rodinné oslavy, zajistit školení včetně IT zařízení nebo připravit večírek u Vás doma i s obsluhou. Náš přístup ke klientovi je vždy individuální a pružný, takže výsledná akce je vždy ke spokojenosti klienta.

 

NAŠE SLUŽBY

  • Doporučení a zajištění pronájmu vhodných prostor
  • Vyvážené a dostupné občerstvení pro porady, prezentace a školení
  • Grilování – narozeniny, posezení
  • Firemní stravování
  • Catering pro společenské i soukromé akce
  • Bez minimálních objemů, avšak zvládneme perfektně i akce pro 350+ osob
  • Zcela individuální a pružný přístup
  • Doprava zdarma
  • A mnoho dalších služeb v závislosti na charakteru akce, místě konání a požadavcích klienta